Stříhání vlasů - 3d střih

Autorkou této metody je paní Martina Bžochová, u které jsem absolvovala školení a získala certifikát.

Je to inovativní metoda oceněná Zlatým pohárem na Interbeauty 2012 v Praze. Nejedná se o klasické stříhání, ale o systém, který nás dovede k výslednému střihu jakéhokoliv typu.

Tato metoda je vhodná pro ženy i muže, kteří se nechtějí zabývat svými vlasy dlouhou dobu před zrcadlem, kulmovat se, natáčet, ale chtějí vypadat dobře.

Abychom mohli tuto metodu použít, protože se navnímávají růsty vlasů, je potřeba vlasy minimálně 8-10 cm dlouhé.

Napoprvé tato precizní metoda trvá 1-2 hodiny.

Výhodou pro zákaznice je, že u krátkých vlasů může přijít znovu až za 3-4 měsíce, u polodlouhých vlasů za 4-6 měsíců a u dlouhých vlasů až 1x za rok!

Další výhodou je, že nepotřebujete žádný styling, můžete je nechat volně schnout nebo je sušit proti směru růstu, prohrábnout rukou, proklepávat nebo jen zatřepat hlavou a vlasy upravené touto metodou do sebe krásně zapadají.

Pokud se chcete něco více dovědět o této metodě, podívejte se na pořad Sama doma, kde paní Bžochová ukazuje, že 3D metoda se dá použít na jakýkoliv střih a délku vlasů.

Pořad Sama doma se vysílal na ČT 1 a to 21.5.2014 a 27.11.2014 ...

Pokud Vás tato metoda oslovila a nechce se vám cestovat do Prahy, zkuste tuto inovativní metodu u nás v salonu Hezká hlavička a uvidíte, že nebudete chtít stříhat již nikdy jinak!

Sama jsem touto metodou ostříhaná a 3 D střih jsem ocenila velice na 16 denní dovolené, kde byly hygienické podmínky téměř nulové, ale mé vlasy byly stále i po obyčejném umytí a volném uschnutí jako od kadeřníka.

Od té doby nedám na tuto metodu dopustit.