Péče o vlasy a pokožku

Brazilský Keratin - Beox KeraPrime

Nová řada Beox KeraPrime System byla speciálně vyvinuta pro kompletní omlazení vlasů a potlačení jakéhokoliv nechtěného objemu. Unikátní složení zceluje vlasová vlákna a obnovuje poškozené vlasy. KeraPrime System také chrání barvu před vyblednutím, posiluje vlasy a obnovuje jejich hebkost a lesk. Produkty nové řady dodávají vlasům přirozeně hladký, zdravý vzhled. Beox KeraPrime se výjimečně rychle aplikuje díky balení s rozprašovačem.

Majitelka salonu paní Iveta Vogelová vyzkoušela pro své zákaznice Beox KeraPrime na svých vlasech. Posuďte sami:

Vogelova

Před aplikací

Vogelova

Po aplikaci

Proč Beox Keraprime?

 • Zdravé, lesklé a hladké vlasy
 • Žádné výpary ani zápach
 • Vydrží až 4 měsíce
 • Narovnává vlasy
 • Redukuje nechtěný objem
 • Zkracuje dobu fénování
 • Výrazně zlepšuje upravitelnost vlasů
 • Vhodné pro všechny typy vlasů
 • Ideální pro chemicky ošetřené vlasy
 • Jistý maloobchodní prodej
 • Splňuje zdravotní normy EU

Další informace se můžete dozvědět i na oficiálních webových stránkách www.beox.cz

Navraťte svým vlasům vitalitu a mladistvý vzhled s našimi 100% efektivními a spolehlivými přírodními produkty bez obsahu formaldehydu.

kera

Regenerace

Nabízíme 4-fázovou regeneraci od firmy Kaaral X-FORM, kterou máme vyzkoušenou nejen na zákaznicích ale i na sobě. Nejdříve se umyjí vlasy šamponem X-PURE, pak se opláchnou a poté se nanese ampule, ta se nechá 5-10 min působit, neoplachuje se a nanese se maska, poté se vlasy opláchnou a nastříkají neoplachujícím kondicionérem řady X-pure. Věřte, že po této kůře I velmi porézní a zničené vlasy jsou dlouho lesklé a vláčné - ověřeno.


Barva regeneruje? -Ano

Ano, pracujeme zejména se značkou DUSY a KAARAL, jejíž šetrné barvy s hedvábnými a rýžovými proteiny při pravidelném barvení viditelně zlepšují kvalitu vlasů , jejich hebkost a lesk.

Společnost Kaaral vyrábí vlasové produkty založené výhradně na vysokém podílu léčivých přírodních složek a získali 3 roky po sobě prvenství za nejlepší profesionální vlasovou značku na ruském trhu, který patří mezi nejnáročnější a největší trhy světa. V Itálii a v USA získali ocenění za antialergickou řadu Maraes.

Vogelova

Šampony

V našem salonu používáme šampony a kondicionéry od značky DUSY a KAARAL a JOICO:

Pro domácí péči

V našem salonu jsou na prodej ověřené profesionální vlasové masky, které zvláčňují a regenerují Váš vlas, udržují jeho vlhkost a lesk

Vogelova

Od firmy Kaaral maska s mateří kašičkou,
zvláčňuje a hydratuje vlas.

Vogelova

Od firmy DUSY maska s arganovým olejem,
krásně voní vyživuje zjemňuje a zvláčňuje vlasy

Léčivé přípravky na problematickou pokožku hlavy

Řada K05 - Léčení vlasové pokožky

Řada byla navržena pro ty, kteří chtějí efektivně řešit problém s vypadáváním vlasů, porušením rovnováhy sekrece mazových žláz a lupů vyskytujících se působením nejrůznějších vnějších faktorů. Léčením těchto problémů se společnost Kaaral zabývá již od samého vzniku v roce 1981. Kombinace používání třech výrobků v každé řadě zaručuje maximální výsledek.

Základní složkou řady je Tea Tree Oil, který vykazuje antiseptické, antimykotické, baktericidní a virucidní vlastnosti. Vysoká koncentrace extraktů z arniky horské, papriky křovité, kopřivy dvoudomé, levandule lékařské, pomerančovníku a růže stolisté zaručují v kombinaci s vitamíny a minerály fantastické výsledky při léčbě pokožky vlasů. Prezentují se zejména antibakteriálními, antivirovými, antimikrobiálními a antioxidačními účinky.