Barvení vlasů

Používané značky


Společnost Kaaral

Italská společnost Kaaral ( www.kaaral.com) se zabývá vývojem a výrobou vysoce kvalitních léčivých a kosmetických přípravků, využívá nejnovějších výzkumů a technologií. Společnost byla založena v roce 1981, kdy začala vyvíjet přípravky na léčení vlasové pokožky.

Od roku 1996 se již jako uznávaný specialista ve svém oboru na evropském trhu začala úspěšně prosazovat také v Severní Americe (USA, Kanada), v Asii (Japonsko, Čína) a v Austrálii. V současné době je společnost Kaaral lídrem mezi profesionály ve svém oboru v celé řadě zemí po celém světě.

Hlavní přednosti produktů Kaaral

Barvy od Kaaral používáme v našem salonu především řadu Baco

BACO - Péče o barvené vlasy s obsahem hedvábných proteinů

Barvení a odbarvování jsou procesy, které patří mezi hlavní kroky vlasové kosmetiky. Tyto činnosti však mají na vlasy stresující účinky. Produkty řady BACO představují vrcholnou péči o barvené vlasy, dosahují vždy vynikajících výsledků zejména pro své výživné a reparační účinky. Hlavními složkami řady jsou hedvábné proteiny a proteiny z rýže.

Hedvábné proteiny - volné aminokyseliny v hydrolyzovaném hedvábném séru nahrazují neobsazené pozice v keratinu a působí tak reparačně uvnitř vlasových vláken. Hedvábné proteiny vytváří ochranný a flexibilní film, regenerují vlasy narušené barvením, působí pozitivně na ochablé vlasy, mají antioxidační účinky, zvyšují objem a lesk.

Protejny z rýže - vysoký obsah aminokyselin dává proteinům z rýže podobné vlastnosti, se kterými se setkáváme u proteinů hedvábných. Mají na vlasy výrazné antioxidační, výživné a reparační účinky, zajišťují optimální hospodaření s vodou v pokožce a vlasových vláknech, a tím dodávají vlasům lesk a pevnost.

Dusy professional

Produkty této německé značky se vyznačují vynikající a profesionální kvalitou již od roku 1954. Dusy Professional je specialista na profesionální barvení a odbarvování. Nemusíte se bát oživit své vlasy novou barvou, protože barvy značky Dusy Professional obsahují o 50 % méně amoniaku než jiné běžně dostupné barvy jiných značek. Barvení Vašich vlasů je tak šetrnější a má dlouhotrvající účinek!

Nabízí rozsáhlý sortiment barev a odstínů, umožňujících realizovat i ty nejnáročnější a odvážné fantazie. Kadeřníci si tak mohou s jejich pomocí namíchat své vlastní odstíny! Díky jedinečným inovacím nabízí komplexní péči o zdraví, krásu a dokonalý styling Vašich vlasů. Spolehlivá a cenově příznivá alternativa pro denní užití v salonech.

Řady COLOR, WAWE, CARE a STYLE uspokojí potřeby moderního kadeřníka. Dusy Professional nabízí prvotřídní kvalitu za rozumnou cenu.